Jesteśmy agentem handlowym, mostem pomiędzy Polską i Hiszpanią.

• Internacjonalizacja firm jest coraz bardziej powszechna, zarówno dla dużych firm jak i dla małych. Rozpocznij przygodę. Zanim zdecydujesz się na eksport, pomyśl jak ważne na początku jest doradztwo specjalistów rynku hiszpańskiego, żeby uniknąć niepotrzebnych problemów.

• Jako agenci handlowi oferujemy badania rynkowe dla różnych sektorów gospodarki, dla polskich firm, które chcą wejść na rynek hiszpański i rynki południowoamerykańskie  i odwrotnie, a także do polskich firm, które chcą  skontaktować  się z  hiszpańskimi firmami. System szukania jest prosty, ponieważ mamy dostęp do wielu baz danych oraz doświadczenie. 

•  Oferujemy także kompleksowe usługi prawne w sektorze komercyjnym eksport-import dla firm zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej w Hiszpanii. Współpracujemy z hiszpańskimi kancelariami prawnymi, która mają biura w Warszawie. W tym sensie wspieramy polskie przedsiębiorstwa przy budowie i rozbudowie ich przedsiębiorstw w Hiszpanii poprzez koordynację wszystkich spraw biznesowych, prawnych, kadrowych i podatkowych. 

•  Również zapewniamy tłumacza podczas pobytu w Hiszpanii. Jeżeli potrzebne byłyby tłumaczenie na inne języki, mamy współpracę z innymi agencjami.

•  Przedstawicielstwo handlowe, obejmuje: pomoc i organizację  spotkań, konferencji, itd. , marketing, tłumaczenia 

•  Również oferujemy kursy języka hiszpańskiego w firmach na terenie Mazowsza.

 

Firmy,  które korzystają z naszych usług to m.in.