TŁUMACZENIA PO POLSKU


TŁUMACZENIA PAR JĘZYKOWYCH: polski-hiszpański lub hiszpański-polski/ oraz par językowych pomiędzy językami: francuskim, katalońskim, angielskim, portugalskim, włoskim. Na przykład z włoskiego, francuskiego, angielskiego, portugalskiego na hiszpański, itd.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług tłumaczenia. Dokonujemy tłumaczeń pisemnych i ustnych, prowadzimy kursy językowe, lekcje indywidualne i grupowe oraz korepetycje dla młodzieży szkolnej i studentów a także szkolenia menedżerskie. Wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin, m.in.:
- prawnicze, ekonomiczne, handlowe
- reklama, marketing
- turystyczne
- różne rodzaje umów handlowych: oferty handlowe, korespondencja handlowa
- tłumaczenia dla biznesu: umowy handlowe, projekty umów, materiały szkoleniowe, oferty i katalogi,  inne teksty związane z działalnością firmy.

 

Ponadto wykonujemy:  korektę językową tekstów innych tłumaczy,  korektę stron internetowych, tłumaczenia materiałów audiowizualnych, korektę prac dyplomowych z języka hiszpańskiego.
Wspólpracujemy i dokształcamy się w INTERNATIONAL HOUSE-BARCELONA.

W naszej ofercie:


Jedna strona tłumaczeniowa zawiera 1800 znaków ze spacjami.
Tłumaczymy głównie z tych języków……….. na język hiszpański i kataloński:
W jaki sposób przesłać zamówienie: Mogą nam Państwo zlecić wykonanie każdego materiału do tłumaczeń nie wychodząc z domu! Wystarczy e-mailowo lub telefonicznie. Możemy dokonać tłumaczenia nawet w tym samym dniu i wysłać do Państwa pracę przetłumaczoną (e-mailem w przypadku tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego) bądź za pośrednictwem poczty czy drogą kurierską. Mogą Państwo również przesłać materiały do tłumaczenia na bezpośredni nasz adres, po wstępnej konsultacji telefonicznej.

Gwarantujemy terminowe wykonanie każdego zlecenia.
Wykonujemy usługi w zakresie tłumaczeń zarówno dla klientów z całej Polski jak i z zagranicy. Każdy materiał do tłumaczenia można do nas przesłać na adres pocztą elektroniczną.


Krótki czas dostawy oraz upusty w przypadku długich tekstów.
Przy dużych bądź stałych zleceniach ceny pozostają do negocjacji ze zleceniodawcą. Cena za tłumaczenia przysięgłe są do uzgodnienia.

Tłumaczenia w zakresie reklamy danej firmy: wszystkie możliwe kombinacji pomiędzy językami: polski, hiszpański, kataloński, francuski, portugalski i angielski. Inne możliwości par językowych. Powyższa usługa polega na współpracy z firmami, które chciałyby się reklamować w portalach hiszpańskich lub na kontynencie południowoamerykańskim w celu nawiązania kontaktów handlowych